Wszystko mnie zachwyca – rozmowa z Do Raniszewską, trenerką i ekspertką fotografii w procesach rozwojowych

do
Do Raniszewska. Autoportret
Do Raniszewska. Marzycielka, która fotografuje, pisze i ogląda wschody słońca. Zawodowo coach i trenerka. Pionierka w dziedzinie zastosowania fotografii w rozwoju osobistym i interpersonalnym. Właśnie wydała swoją pierwszą książkę „Jeden obraz – wiele słów. Fotografia w rozwoju osobistym, terapii i pracy wychowawczej” poświęconą tematowi terapii przez fotografię.

kk_1

Dorotę spotkałam na zajęciach pracy z ciałem kilka lat temu. Drobna, bardzo kobieca, a zarazem bardzo otwarta i zdecydowana w ruchu.  Zdarzyło, że weszłyśmy w kontakt. Potem jeszcze kilka razy spotkałyśmy się. Zawsze w niezwykle ważnych momentach życia.

kk_2

Na wywiad Dorota przyjechała na rowerze, w pięknym pomarańczowym-żółtym szalu. Wyobrażam sobie, że właśnie taki kolor ma jej niezwykła energia. A było to wrześniowe, leniwe, niedzielne popołudnie. Rozmawiałyśmy o uważności, spotkaniach i zachwycaniu… zresztą same/i posłuchajcie:

Więcej informacji o Do Raniszewskiej znajdziecie na www.obrazwcoachingu.pl

*Autorką kolaży jest Karolina Kubiczek – przyjaciółka, artystka, joginka, która na swój dom wybrała daleką Bretanię. Z krainy plaż smaganych wiatrem i morską bryzą przysyła do Polski ręcznie zrobione kolaże „par avion”.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s